TEN TYP MES GOŚCINNIE U XXANAXX! – sprawdź singiel

Prezentujemy na warszawa.rap-news.eu singiel „Nie znajdziesz mnie” promujący drugi album duetu XXANAXX zatytułowany „FWRD”.

Gościnnie w tym utworze dograł się Ten Typ Mes, który jak sam mówi: „Ten feat. nagrałem w dwóch wersjach. Poniższa wjeżdża dziś, następna w dniu premiery płyty. Ciekawym, która przypasuje Wam bardziej„.

Premierę tego krążka „FWRD” zaplanowano na 3. czerwca, a gościnnie oprócz Mesa pojawią się również VNM oraz Baranovski. Możecie zamówić go: TUTAJ!

W maju 2016 minęły dwa lata od premiery „Triangles”, debiutanckiego albumu duetu XXANAXX. W tym czasie zespół, tworzony przez wokalistkę Klaudię Szafrańską i producenta Michała Wasilewskiego, stał się jedną z czołowych grup na polskiej scenie alternatywnego elektronicznego popu. Dzięki świetnie przyjętemu debiutowi oraz popularności pochodzących z niego przebojowych singli „Stay” i „Story”.

XXANAXX zagrał dziesiątki, nierzadko wyprzedanych, koncertów w najważniejszych klubach w Polsce, wystąpił na większości liczących się letnich festiwali i zdobył liczne wyróżnienia w plebiscytach czytelników lubianych portali muzycznych, w tym nagrodę dla zespołu roku wg Muno.pl.

Kiedy w grudniu 2015 roku Klaudia i Michał zagrali ostatni koncert w ramach trasy promującej „Triangles”, od razu ruszyli do pracy nad płytą numer dwa. Efektem jest album zatytułowany „FWRD”.

„To album inny niż (Triangles)” – mówi kompozytor i producent nagrań XXANAXXU, Michał Wasilewski. – „Jest na nim mniej synthpopu, więcej popu. Po prostu popu”.

XXANAXX od początku balansował między muzyką alternatywną a tą bardziej przystępną, popową właśnie. Członkowie duetu przyznają, że na „FWRD” przechylają szalę w tę drugą, bardziej przystępną stronę. Do tanecznej klubowej elektroniki znanej już z ich dotychczasowych dokonań, tym razem dodają inspiracje muzyką soul, R&B i hip-hopem, gatunkami tak bardzo lubianymi przez Klaudię i Michała.

Tracklista:
1. Leaves And Petals
2. Nie znajdziesz mnie – feat. TEN TYP MES
3. Sweetly Bitter
4. Superbwoy
5. Pod paznokciami
6. Meltdown
7. Lekcja Upadania
8. Liquid Love
9. Pseudoephedryne
10. Kup mi
11. Blakk Blood – feat. BARANOVSKI
12. Give U The World – feat. VNM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *